HOTEL V BESKYDECH

Zveme vás do moderního nekuřáckého hotelu Sport Art Centrum ****, který je zasazený do úchvatné přírody Beskyd v obci Prostřední Bečva. Pokud hledáte hotel v Beskydech pro zimní i letní dovolenou, nabídneme vám zázemí, které hledáte. Cyklostezky, turistické trasy i známé lyžařské areály jsou nedaleko.

 

Hotel Sport Art Centrum **** poskytuje komfortní ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 36 míst bez výtahu. Součástí hotelu je stylová restaurace a wellness centrumbazénem, saunou a dalšími službami.

 

Při špatném počasí můžete v našem hotelu v Beskydech vyzkoušet vlastní multifunkční sportovní halu, určenou pro halové sporty. Součástí je posilovna, stolní tenis a cyklocentrum, které slouží cyklistům z blízké cyklostezky Bečva.

 

I za špatného počasí se u nás nudit nebudete. V nově vybudované multifunkční sportovní hale najdete kryté kurty pro tenis, badminton a další halové sporty. Určitě navštivte i posilovnu či si zahrajte stolní tenis. Plně klimatizovaná hala nabízí velkou porci zábavy pro celou rodinu bez obav z deště a sněhu.

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Firemní večírek

31. 10. 2019

1686NjE.jpg

Firemní večírek v Hotelu Sport Art centrum ....

to je wellness, badminton, gastro zážitek pod jednou střechou.

Pro individuální kalkulaci volejte

773 295 701

nebo piště provoz@hotelsportart.cz

 

Svatomartinské menu

13. 08. 2019

Na Svatého Martina,
posedíme u vína.
Dobré jídlo ochutnáme,
kachničku si k němu dáme.

1684NjI.jpg

 

Tým našich kuchařů si pro Vás připravil SVATOMARTINSKÉ MENU. 
Pochutnat si na něm můžete v týdnu od 8.11. do 17. 11. 2019.

Rezervace bereme na tel. čísle +420 702 059 114.

Těšíme se na Vás.

 

Všechny novinky