Oznámení

Hotel je do 14. 1. 2022 z provozních důvodů uzavřen.

Kontaktujte nás prosím na adrese recepce@hotelsportart.cz. Žádáme o strpení, na všechny e-maily odpovídéme. O všech změnách budeme informovat. Sledujte naše webové a facebookové stránky. Těšíme se na všechny.

 
Dovolte nám připomenout, že na základě současných vládou nařízených COVID opatření se musí všichni hosté, včetně dětí prokázat při příjezdu jedním z následujících dokladů:
 
a) potvrzení o provedeném testu na COVID-19 s negativním výsledkem nejdéle 7 dní starým (PCR), nebo o     absolvování POC              antienního testu nejdéle před 72 hodinami
b) certifikát o provedeném očkování proti onemocnění
c) doklad, který potvrzuje prodělání nemoci před méně než 180 dny (od 1. pozitivního testu)
 
Pro využití bazénu, wellness a haly je nutná rezervace (netýká se hotelových hostů, kteří mají wellnness a bazén vrámci pobytu) a je zapotřebí mít rovněž uvedená potvrzení.
 

sport art centrum ***

Jedná se o sportovně rekreační resort mezi městy Dolní a Horní Bečvou v blízkosti cyklostezky Bečva - Valašské Meziříčí. Wellness resort poskytuje ubytování ve *** hotelu s wellness centrem, vlastní restaurací. V areálu také najdete kryté kurty na tenis a badminton. Všem cyklistickým nadšencům nabízíme možnost odpočinku v našem cyklocentru, ve kterém nabízíme možnost občerstvení.

 

1798YzZ.png

1777OGY.jpg odpocivarrnaSportArt

 

kneipuvchodnikSportArt saunaSportArt2

 

1796YjU.png

pokojSportArt7 pokojSportArt5

 

1797ODY.png

restaurace6 restaurace1

 

1795Yjg.png

hala2 halaSportArt2

 

1794ZDQ.png

CyklocentrumSportArt5 CyklocentrumSportArt1

 

 

 

Novinky

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky